Kupując w sklepie Zero-procent.pl otrzymujesz pełną gwarancję zadowolenia z zakupów. Jeżeli więc otrzymany produkt nie spełnia Twoich wymagań możesz go w prosty i szybki sposób zwrócić otrzymując zwrot pieniędzy lub wymienić na inny. Również jeżeli w trakcie użytkowania produktu ujawnią się niespodziewane wady produkt możesz bez problemów zareklamować. Dzięki temu zakupy w naszym sklepie są zawsze bezpieczne, a Ty kupując u nas nie podejmujesz żadnego ryzyka.

ZWROTY

Jeżeli nie jesteś w 100% zadowolony z zakupionego u nas produktu możesz go do 15 dni od otrzymania przesyłki zwrócić lub wymienić na inny. W przypadku zwrotu otrzymasz refundację całej zapłaconej kwoty (łącznie z kosztem dostawy). Ty płacisz wyłącznie za odesłanie produktu do sklepu. Zwrot pieniędzy na Twój rachunek bankowy zostanie zrealizowany do 48h od otrzymania przesyłki zwrotnej.

Jeżeli zakupiłeś produkt w sklepie Zero-procent.pl i chcesz go zwrócić napisz wiadomość mailową na adres: info@zero-procent.pl.

REKLAMACJE

W przypadku jeżeli otrzymany produkt ma wady lub dotarł do Ciebie uszkodzony masz prawo do reklamacji. 

Gwarancja udzielana przez sklep Zero-procent.pl nie wyłącza zastosowania ewentualnej gwarancji udzielanej przez producenta oraz przepisów z tytułu niezgodności towaru z umową czy rękojmi. 

Jeżeli kupiony przez Ciebie produkt uległ uszkodzeniu i chcesz go zareklamować napisz wiadomość mailową na adres: info@zero-procent.pl.