Za swoje zakupy w sklepie zero-procent.pl możesz zapłacić na kilka wygodnych i bezpiecznych sposobów. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat każdego z nich.

1. PŁATNOŚĆ ONLINE PAYNOW

Jeżeli chcesz szybko i wygodnie zapłacić za pośrednictwem swojego konta bankowego, BLIK'a lub karty kredytowej wybierz opcję szybkich płatności obsługiwanych przez serwis Paynow należący do mBanku. Po wyborze tej formy płatności zostaniesz przekierowany na bramkę płatności w serwisie Paynow gdzie w ekspresowy sposób opłacisz swoje zamówienie. Korzystając z tej metody Twoje pieniądze zostaną natychmiast przelane na konto naszego sklepu, a Twoje zamówienie bez zwłoki zostanie przekazane do realizacji.

Za pośrednictwem systemu Paynow możesz zapłacić za swoje zakupy wykonując szybki przelew online z wszystkich najpopularniejszych polskich banków, zapłacić BLIK'iem lub kartą kredytową czy płatniczą. Wybierając płatność za pośrednictwem Paynow masz pełną gwarancję bezpieczeństwa swojej płatności. 

2. TRADYCYJNY PRZELEW BANKOWY

Wybierając tę metodę płatności po złożeniu zamówienia będziesz musiał wysłać przelew ze swojego konta bankowego (lub dokonać wpłaty na poczcie lub w banku) na nasz rachunek w mBanku. Jeżeli przelew zostanie wykonany z rachunku w mBanku pieniądze natychmiastowo będą zaksięgowane na rachunku sklepu. W przypadku realizacji przelewu z innego banku lub wpłaty na poczcie płatność na rachunku sklepu zostanie zaksięgowana w przeciągu 1-2 dni.

Tradycyjny przelew prosimy wysłać na poniższe dane:

Odbiorca: P.H.U. „BMS” Bartosz Stanik ul. Stroma 9 34-600 Limanowa

Nr rachunku: 52 1140 2004 0000 3102 6169 3544

Tytuł przelewu: numer Twojego zamówienia

3. PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE

Wybierając tę metodę płatności za swoje zamówienie zapłacisz odbierając przesyłkę, przekazując pieniądze kurierowi bądź płacąc kartą w paczkomacie. Jeżeli wybierasz tę metodę płatności Twoje zamówienie natychmiastowo przekazywane jest do realizacji ponieważ nie ma konieczności oczekiwania na wpłatę.