zero-procent.pl

zero-procent.pl

Przemysl muzyczny w Polsce obecnie

Przemysl muzyczny w Polsce obecnie

Jestem wdzięczny za … Great Ojców

Kiedy myślałem o tym, co oznacza wielki tata mi kilka myśli, które przyszły mi do głowy to: silny przywódca, opiekuńczy, kochający bezwarunkowo, opiekuna i dostawcy. Przypuszczam, jak definiujemy wspaniałym ojcem, zależy w dużej mierze od naszego własnego doświadczenia.kalkulatory ubezpieczeń oc Jestem wdzięczny, że miał ojca, który zrobił najlepszy wiedział zrobić w podnoszeniu nas. Nigdy nie miał szansę poznać swojego ojca, który zmarł, gdy miał około 2 lat. Więc nie miał żadnej realnej roli modelu uczenia się i naśladowania. On robił wszystko, i za to jestem wdzięczny.

Sigmund Freud powiedział: „Nie mogę myśleć o jakiejkolwiek potrzebie w dzieciństwie tak silna, jak potrzeba ochrony danego ojca.” Wierzę, że to prawda. Jest coś o boskie ojca sprawia, że ??czujemy się bezpieczne. To jest to, co chcemy i potrzebujemy w świecie pełnym przemocy i cierpienia. Wielki tata pomaga nam wiedzieć, że są kochane i chronione.

Wielkie tatusiowie uwielbiają także nasze mamusie. Naprawdę doceniam ten cytat: „Najważniejszą rzeczą, jaką ojciec może zrobić dla swoich dzieci, to kochać ich matkę” ~ Henry Ward Beecher. W ten sposób dzieci czują się bardziej bezpieczne i bezpieczne. Wielki Ojciec wie, jak duże znaczenie ma harmonijny, kochający związek z żoną i matką jego dzieci. Rodzice coraz dalej i kochać siebie nawzajem jest jednym z najzdrowszych rzeczy dzieci mogą świadkiem i doświadczenia. To sprawia, że ??ich świat i dom stabilnym i szczęśliwym miejscem. To również modele dobre i zdrowe relacje z nimi i przygotowuje je do własnych intymnych relacji i rodzicielstwa.

Wierzę, że dowiedział się, co naprawdę świetny ojciec jest z moim mężem. On jest niesamowitym ojcem. On obejmuje wszystko już wspomniałem wcześniej, opisując wielkie i pobożnego ojca silnego lidera, opiekuńczy, kochający bezwarunkowo, opiekuna i dostawcy, jak i kochającego męża.

Nie wszystkie mogą mieć wielki ojciec, a wielu nie. Możemy jednak docenić cechy boskie ojca w innych. To nie musi być naszym własnym ojcem. Jestem bardzo wdzięczny dla ludzi, którzy kochają swoje żony, którzy dbają o swoje dzieci, którzy dbają głęboko i kochają bezwarunkowo, którzy są silni w swej wierze i chodzić w uczciwości, którzy kochają Boga i są dobre liderów i wzorów do naśladowania, którzy chodzą w pokory, wdzięczności i mądrości. Za to zapoznaj się z naszą ofertą jestem bardzo wdzięczny.

Ojciec nie mów mi jak żyć; żył, i pozwól mi oglądać go zrobić. ~ Clarence Budington Kelland

Nie obchodzi mnie, jak biedny człowiek jest; czy ma rodzinę, on jest bogaty. ~ M * A * S * H, pułkownik Potter

To nie ma znaczenia, kim był mój ojciec; to ma znaczenie, kto był pamiętam. ~ Anne Sexton

healthandfitness.pl – trener personalny
– autor artykułu