zero-procent.pl

zero-procent.pl

Jak pogowac i nie stracic zebow

Jak pogowac i nie stracic zebow

Poziome wgłębienia w paznokciach pokazują niezwykłe lub drastyczne zmiany w nawykach żywieniowych. Zmiany te mogą być korzystne lub szkodliwe.

Białe kropki na paznokciach pojawiają się, gdy organizm eliminuje duże ilości wapnia i / lub cynku w odpowiedzi na nadmierne spożycie cukru i produktów zawierających cukier i napojów.hurtownia wólka kosowska Cukier ma właściwości silnie kwasotwórcze i wypłukuje z tych minerałów z kości i zębów.

Twarda występ na śródstopie: Ten warunek pokazuje, postępujące stwardnienie narządów znajduje się w środkowej części ciała, w tym wątroby, żołądka, trzustki i śledziony. To wskazuje na nagromadzenie licznych kamieni żółciowych w wątrobie i woreczku żółciowym.

Żółty kolor stóp oznacza nagromadzenie wielu kamieni żółciowych w wątrobie i woreczku żółciowym. Jeśli kolor każdej części nogi jest zielony, a następnie funkcje śledziony i chłonne są poważnie zakłócone. Może to prowadzić do torbieli i nowotworów łagodnych i złośliwych.

Twardość na końcu czwartego palca lub kalusa w obszarze pod czwarty palec: Symptom pokazuje, że funkcje pęcherzyka żółciowego są stagnacji. Ogólne sztywność, stan wygięty, i ból w czwartym palcu oznacza, długą historię kamieni żółciowych w woreczku żółciowym i wątrobą.

Zakrzywioną pierwszego palca: Jeśli duże krzywe palców do wewnątrz w stronę drugiego palca pokazuje, że funkcje wątroby są niskim poziomie ze względu na obecność kamieni żółciowych w drogach żółciowych wątroby. W tym samym czasie działa śledziony i limfatycznego nadczynność powodu nagromadzenia toksycznych pozostałości z nieodpowiednio strawionych produktów spożywczych, odpady metaboliczne i resztek komórek.

Biały kolor i wytrzymałe powierzchnie na czwartym i piątym paznokcie: www.domyzbali-krakow.pl/domy-z-bali-drewnianych To wskazuje na słabe wyniki z wątroby i pęcherzyka żółciowego, a także nerek i pęcherza moczowego.

– autor artykułu