zero-procent.pl

zero-procent.pl

Mniejsze koncerty – plusy i minusy

Patricia pierwszy wszedł do środka jako student i wolontariusz. To było na sugestię przyjaciela, że ??należy rozważyć staje się minister. Z jej „zróbmy to” postawa, Patricia rozpoczęła się na kurs trzyletni studiów po którym stała wyświęcony i była siłą przewodnią Ośrodka od roku 1990. Kiedy pytam Patricia co uważała za swoje największe osiągnięcie być, stwierdziła bez wahania że było utrzymanie centrum w eksploatacji i tworząc duchową oazą, gdzie ludzie mogą przyjść do nauki i medytacji. (Jako ciekawostkę notatki -The Center, założona w 1931 roku przez Mary Elizabeth Shaw, obchodzi swoje 78. urodziny w tym roku i jest wyjątkowy w tym, że choć ich mieć męskich ministrów, każdy kierownik i dyrektor Center od początku swojego istnienia był kobietą. Aby uzyskać więcej informacji, patrz poniżej.}

Mówi się, że te zalecenia, które są przekazywane osobom trzecim, które pochodzą z serca mieć większy wpływ i ks Patricia ma to głębokie wewnętrzne knowingness się tylko to, co książka, cytat lub słowo pociechy wypełni to, co jest potrzebne i poszukiwany przez każdą osobę, która szuka jej wskazówki lub porady. Z jej silną, ale spokojnej postawa, która rzadko ma możliwość doprowadzić cię „z powrotem do środka.”

Rev. Patricia ma również mnóstwo wielką energią osobowych – „dobre geny, jak sądzę”, mówi skromnie, które wolałbym pozostawić do jej niezłomnego samodzielnego determinizmu. Trzyma harmonogram cztery dni w Centrum oprócz prowadzenie pełnego kalendarza na jej „dni wolnych” wypełnionych celach osobistych i społecznych. Nie wspominając już o 90?

Jedną z największych radości Patrycji została podróży. Kiedykolwiek student i poszukiwaczem wiedzy, Patricia trekked do najdalszych krańców Globe z Europy, Azji, Afryki do Ameryki Południowej i poza nią, chętnie poszukują przygody wielu miejsc w tym afrykańskim safari i The Igauzu Falls w Argentynie.

– autor artykułu