zero-procent.pl

zero-procent.pl

Darmowe koncerty – plusy i minusy

Darmowe koncerty - plusy i minusy

Napotykając Kobieta artykułu Award Substancja nie był przypadek. Urodził się i wychował w Tulsa, Oklahoma, dynamicznie rozwijającym się miastem oleju i drugie co do wielkości miasto w Oklahoma, po śmierci ojca – Patrycji, jej matka i starsza siostra podróżował po kraju samochodem do Nowego Jorku, gdzie dwie siostry stały się modele w wielkim domy mody i ostatecznie wsparcie rodziny. W tym dniu, Patricia ma świetne wyczucie mody i stylu i jest zawsze nienagannie wyposażone w jej stylu garnitury Chanel – gdziekolwiek się pojawi.

Również nie przypadek jest fakt, że Patricia odblokowany dary, piękno, inteligencję i zdolności, aby stać się w niej, że kobieta od substancji. Posiadając wieczne cierpliwości, ona daje całkowitą beingness wszystkim, którzy natknąć progu centrum. Każda osoba, która jest ona mówienia i służenia podano jej pełną uwagę i koncentrację, dzięki czemu czują, że są najważniejszą osobą w pokoju.

Innym kluczowym składnikiem tego, co jest Patricia Talis, jest jej silna wiara w żywą i moc przebaczenia. Centrum, którego korzenie są w środku Rosicrucian Filozofii – patrząc na wewnętrzną rozumieniu – który ma proces zwany Retrospekcja – wspomnienie dnia, w odwrotnej kolejności i jak żyłeś go. Pod koniec dnia, a jeśli w przeglądzie swój dzień, trzeba nikogo skrzywdzić w jakikolwiek sposób – aby prosić o przebaczenie i zadośćuczynić – jeśli nie można tego zrobić osobiście, to odbywa się w milczeniu, a następnie pozwolić jej odejść wiedząc, że zrobiłeś najlepszy, że można to zrobić, a tym samym nie będzie tam do konfrontacji z was po śmierci i dlatego zostały usunięte. Również w tym ćwiczeniu jest do sprawdzania siebie jeśli poprawił swoje zachowanie w jakikolwiek sposób.

W tych, którzy prowadzą, jest celem i intensywność, która jest zauważalna. Z pewnością dobra fortuna uśmiechnęła się na tych z nas, którzy mają przywilej wiedzieć, Patricia i mieć ją jako naszą przewodnią siłą i światłem aby dowiedzieć się więcej kliknij tu. na naszej drodze do poszukiwania ostatecznych prawd i mądrości livingness i duchowości.

– autor artykułu