zero-procent.pl

zero-procent.pl

Juwenalia – czym sa

Juwenalia - czym sa

Miasto Cambridge jest miastem uniwersyteckim i ośrodkiem administracyjnym hrabstwa Cambridgeshire, Anglia. Znajduje się około 80 km na północ od Londynu i jest otoczony mniejszych miastach i wsiach.

Uniwersytety Cambridge zawsze jest dobrze znany i godna zaufania na całym świecie. Jest to bowiem z pośrodku wyrafinowanego centrum znanego jako Silicon Fen.Wrzeszcz Al. Legionów 7

Zasadniczo Cambridge jest najbardziej znany z University of Cambridge, który zawiera słynne Cavendish Laboratory, Kinga College Chapel plusa Biblioteki Uniwersytetu Cambridge.

Uniwersytet Cambridge znajduje się w Cambridge w Anglii, jest drugim najstarszym uniwersytetem w krajach anglojęzycznych. Jest uważany za jednego z renomowanych instytucji naukowych z całego świata.

Cambridge był ośrodkiem nowej nauki renesansu i teologii Reformacji; w dzisiejszych czasach nie było tak niezwykłe i aktywny w nauce.

Ma Wydziały klasyki, boskość, angielskim, architektury i historii sztuki nowoczesnej i średniowiecznych języków, studiów orientalnych, spa okolice warszawy muzyki, ekonomii i polityki, historii, prawa, filozofii, edukacji, inżynierii, nauk o ziemi i geografii, matematyki, biologii, archeologii i antropologii, fizyki, chemii i medycyny.

Istnieją również wydziały weterynarii, inżynierii chemicznej, gospodarki gruntami, a także historii i filozofii nauki, a także laboratorium komputerowym.

Według UCAS (Universities and Colleges Admission) Służby Cambridge i Oxford uniwersytety są najbardziej selektywny dla osób ubiegających się w Wielkiej Brytanii.

W najnowszym brytyjskiego rządu Research Assessment Exercise Cambridge w 2001 roku zajęła pierwsze miejsce w kraju. W 2005 roku stwierdzono, że liczba absolwentów studiów doktoranckich na rok są bardziej niż w jakimkolwiek innym brytyjskim uniwersytecie (ponad 30% więcej niż sekunda umieszczone Oxford).

www.printexpress.pl
– autor artykułu