Kursy walut
 Notowania Waluty
EUR/PLN4.191990.00%07-03
CHF/PLN4.01359+0.16%07-03
USD/PLN3.77426-0.18%07-03
EUR/USD1.11068+0.18%07-03
GBP/USD1.55865-0.13%07-03
USD/JPY122.766-0.24%07-03
Rynki zagraniczne
 Notowania GPW
WIG52764.9-0.58%07-03
WIG202278.2-0.71%07-03
WIG20 Fut2288.0-0.48%07-03
WIG20USD603.7-0.71%07-03
mWIG403670.3-0.83%07-03
sWIG8012936.3-0.28%07-03
Notowania GPW
 Notowania Świat
Dow17730.1-0.16%07-02
Nasdaq5009.2-0.08%07-02
Nikkei20539.8+0.08%07-03
DAX11058.4-0.37%07-03
Ropa Crude55.5-1.75%07-03
Złoto1168.8+0.19%07-03
Notowania WIG20
Poradniki finansowe
Informacje gospodarcze
Komornik sądowy zapłaci VAT i wystawi paragon z kasy fiskalnej
W dniu 9 czerwca 2015r. Minister Finansów wydał interpretację ogólną sygn. sprawy PT1.050.1.2015.LJU.19.8, w której uznał wykonywane przez komorników ...

Jak bez dużych pieniędzy skutecznie reklamować sklep internetowy?
Uruchomienie sklepu internetowego wcale nie jest trudnym zadaniem. Kwestie techniczne zwykle wykonuje zewnętrzna firma, a właściciele dbają o wyposaże ...

Przygotuj mieszkanie na zwierzaka, unikniesz zniszczeń
Jak przygotować dom, w którym będzie mieszkał czworonożny przyjaciel rodziny? Warto pomyśleć o tym zanim pies czy kot się wprowadzi, odpowiednie dział ...

Moda, handel, inwestycje i nieruchomości - na tym budują się fortuny
25 miliardów dolarów – taką fortunę zgromadził Lee Shau Kee, najbogatszy spośród osób, które majątek zbudowały na rynku nieruchomości. Co ciekawe, mil ...

Budżet domowy: kobiety bardziej przejmują się finansami
To głównie kobiety zarządzają domowym budżetem, nie powinno więc dziwić, że to właśnie one bardziej przejmują się rosnącymi kosztami życia. Więcej pań ...

Polska: wydarzenia tygodnia 27/2015
Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Coraz więcej Polaków spędza je w zagranicznych kurortach, ciesząc się słońcem, czystą wodą i wspaniałym hotelem ...

Europa: wydarzenia tygodnia 27/2015
Grecy staną przed wyborem, za czy przeciw reformą. Decyzja może mieć wpływ nie tylko na sytuację w kraju, ale także na całą Unię Europejską oraz notow ...

Świat: wydarzenia tygodnia 27/2015
Philipiak Milano od czasu wejścia na rynek amerykański notuje co miesiąc wzrosty sprzedaży sięgające 200 proc., a docelowo chce stać się na tym rynku ...

Dzierżawa gospodarstwa rolnego z podatkiem dochodowym?
Przychody z tytułu dzierżawy gruntów rolnych wchodzących do gospodarstwa rolnego, które dzierżawca wykorzystuje w działalności rolniczej, podlegają op ...

Kupiłeś na raty przez Internet? Masz prawo zwrotu i reklamacji
Już co najmniej połowa Polaków robi zakupy przez internet. E-commerce oszczędza czas potrzebny na wybranie towaru i pieniądze dzięki konkurencji cenow ...

6 elementów profilu zawodowego na social media
Obecnie podstawową wizytówką specjalistów i menedżerów w Polsce oraz na świecie jest profesjonalny profil na zawodowych portalach społecznościowych. 9 ...

27% Polaków rezerwuje lot samolotem z przesiadką
Polscy turyści nie boją się lotów z przesiadką. KAYAK.pl postanowił przyjrzeć się ich zwyczajom. Analiza dowiodła m.in., że ulubionym sposobem na spęd ...

Ceny mieszkań: jakie za wysokie dla klientów?
Jaką kwotę może wydać większość kupujących mieszkania w inwestycjach, które powstają w największych aglomeracjach? O możliwości nabywcze osób decydują ...

Kursy walut 29.06.-03.07.15
Trudno oczekiwać, aby Grecja zeszła z pierwszego planu, a niedzielne referendum będzie tylko nadawać odpowiedniego tonu dla startu poweekendowego hand ...

Rynek walutowy 29.06.-03.07.15
Był to niewątpliwie ciekawy tydzień, jeśli chodzi o rynki finansowe. Zaczął się potężną luką – na eurodolarze notowania rozpoczęły się przy 1,10, choć ...

Projekt i wykonanie JMLnet.pl